
- Dit evenement is voorbij.
7 juli – Introductiedag nieuwe leden
07-07-2019 @ 15:30 - 22:00

Beste Arieranger,
Graag nodigen wij jou uit voor de “Arierang Introductiedag”. Om kennis (of een hernieuwde kennis) te maken met de vereniging organiseren wij vanuit de Introductiecommissie (IC) op zondag 7 juli 2019 een leuke middag voor alle nieuwe leden binnen Arierang.
Voor jou als nieuw lid hebben wij een leuk programma samengesteld. Op ontspannen wijze maak je kennis met Arierang en natuurlijk jouw collega nieuwe leden. We gaan kennis maken met glow golf (midgetgolf) en daarna eten bij Kimchi House restaurant in Den Haag. Meer informatie over het programma, de kosten en de wijze van aanmelden tref je hieronder aan.
Programma |
|
15:30 – 18:00 |
Ontvangst en verzamelen Bij “Glow Golf” in Scheveningen (Vlakbij Kurhaus & Holland Casino) Palace Promenade winkelcentrum Gevers Deynootweg 990-70 2586 BZ Den Haag |
18.00 – ? |
Dineren bij restaurant Kimchi House Rabbijn Maarsenplein 22 2512 HJ Den Haag |
Kosten
De Glow golf wordt gesponsord door Arierang. De hapjes/drankjes tijdens het golfen en het eten/drankjes bij Kimchi House zijn voor eigen rekening.
Aanmelden
Aanmelden kan tot en met woensdag 3 juli via e-mail: ic@arierang.nl
Wij zien jou graag op zondag 7 juli!
Met vriendelijke groet,
de Arierang Introductiecommissie
Mark van Harlingen (06-46056876)
Kim Wullink
Han Hoeksma
Henk Brandon